evde masajmasaj istanbul

Kendisini eve kilitleyerek balkondan eşyaları fırlatan bağımlıyı emniyet müdürü etkisiz hale getirdi

Olay, öğle saatlerinde merkez merkez Osmangazi ilçesinde Tahtakale Mahallesi Kurşunlu Cadde üstünde yer alan 6 katlı apartmanın ikinci katında meydana geldi. 45 yaşındaki M.T, kendisini eve kilitledi.

Kendisini eve kilitleyerek balkondan eşyaları fırlatan bağımlıyı emniyet müdürü etkisiz hale getirdi
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 18:18

Olay, öğle saatlerinde merkez merkez Osmangazi ilçesinde Tahtakale Mahallesi Kurşunlu Cadde üstünde yer alan 6 katlı apartmanın ikinci katında meydana geldi.

45 yaşındaki M.T, kendisini eve kilitledi. İddiaya göre, madde bağımlısı olduğu belirtilen M.T, evin balkonuna çıkarak eşyaları sokağa fırlatmaya başladı.

Çevrede yer alan dükkânlar hasar görürken, ortalık savaş alanına döndü. Kendisini sakinleştirmeye çalışan esnaflara küfür ve hakaret eden şüpheli, elindeki ekmek bıçağını kalabalığın üstüne fırlattı.

Kısmet eseri bıçak kimseye isabet etmedi. Uzun süre balkonda benzer tavırları sergilemeye devam eden şahıs, bölgeye gelen Osmangazi İlçe Güvenlik Müdürü Memduh Pişik göre sakinleştirilmeye çalışıldı.

O sırada polis ekipleri balyozla kapıyı kırarak içeri girdi. Etkisiz hâle getirilen M.T. öfkeli esnafın linç etmemesi için yoğun güvenlik tedbirleri aşağıda evden çıkarılarak polis otosuna konuldu.

Çabucak bölgeden uzaklaştırılan M.T, ifadesi içerlemek üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Daha evvel de oturduğu evi yaktığı öğrenilen M.T.'den davacı olan esnaf ve komşuları, karakola artan bir şekilde ifade verdi. Olayla alakalı tahkikat sürüyor.

Abdullah Uğur - Ahmet Berke Erdal
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum