Kedisine şiddet uygulayan Zouma, suçunu kabul etti

Kedisine şiddet uygulayan Zouma, suçunu kabul etti, Spor Haberleri.

Kedisine şiddet uygulayan Zouma, suçunu kabul etti
Editör: 15Haber
24 Mayıs 2022 - 20:03
Kedisine şiddet uygulayan Zouma, suçunu kabul etti, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

İngiltere basınında bulunan haberlere kadar, Londra'daki Thames Sulh Cinayet Mahkemesinde ilk duruşmasına çıkan 27 yaşındaki futbolcu, video görüntülerinde kedisine baskı uyguladığını onayladı. Kardeşi Yoan ise videoyu çektiği ve sosyal medyada paylaştığı için yanlış olduğunu belirtti.

Duruşma heyeti, 1 Haziran'daki duruşmada sanıkların cezasını açıklayacak.

Şubat ayında videoların sosyal medyada yayılmasının arkasında Essex polisi göre hakkında soruşturma başlatılan Zouma'ya, kulübü göre üstteki limitten 250 bin sterlin para cezası verilmişti. Olayın arkasından Kurt Zouma hakkında suçlamalarda bulunan Kraliyet Hayvanlara Karşısında Zulmü Önleme Derneği (RSPCA) ise zarar görebilen kedileri Fransız futbolcunun elinden almış ve bakımlarını üstlenmişti.

Kedisine şiddet uygulayan Zouma, suçunu kabul etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kedisine şiddet uygulayan Zouma, suçunu kabul etti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum