Kdz. Ereğli'de milli eğitime büyük yatırım

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 26 okulun tadilatı yapılırken, 2022 yılında 4 anaokulu, 2 ilköğretim okulu ve tam donanımlı özel eğitim kampüsü inşaatı planlamaya dahil edildi.

Kdz. Ereğli'de milli eğitime büyük yatırım
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 16:45
Kdz. Ereğli’de milli eğitime büyük yatırım, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 26 okulun tadilatı yapılırken, 2022 yılında 4 anaokulu, 2 ilköğretim okulu ve tam donanımlı özel eğitim kampüsü inşaatı planlandı.
Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy Kdz. Ereğli ilçesi için çok verimli geçtiğini anlattı. Aksoy, yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “26 okulumuzdan büyük çaplı tadilat ihalesi yapılmış olup, çalışmalar devam etmektedir. Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise, Meslek Lisesi, açık ve kapalı spor salonları, eğitim evleri, zevk bahçeleri, müzik ve eğlence merkezleri olmak üzere 4 Anaokulu, 2 İlkokul ve her kademe özel eğitim merkezi inşa edilecek İlçemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tek çatı altında. Dil odaları, teknoloji tasarım laboratuvarları, eğitim atölyeleri, amfisi, yemekhanesi, veli dinlenme alanları ve 'aktiviteleri' ile tam donanımlı bir özel eğitim kampüsünü ilçemize kazandırmış olacağız. Çocuklarımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Bölümümüze hayırlı olsun. Bakanımız Prof.Dr. Mahmut Özer, Kaymakamımız Mustafa Tutulmaz, Kaymakamımız Mehmet Yapıcı ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Züleyha Aldoğan Kdz. Ereğli Eğitim Ailesi adına şükranlarımızı sunarız.
Kdz. Ereğli’de milli eğitime büyük yatırım
Kdz. Ereğli’de milli eğitime büyük yatırım
Kdz. Ereğli’de milli eğitime büyük yatırım

Detaylı bir şekilde, Kdz. Ereğli’de milli eğitime büyük yatırım başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum