Kazaların yaşandığı refüje tel örgü çekildi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, kazaların sık görüldüğü ve viyadüklerin cadde üzerinde yer aldığı Manavgat Belediyesi tarafından setin etrafı çitle çevrildi. Kavaklı ilçe belediye başkanı Mehmet Coşluoğlu, tel örgü için belediyeye teşekkür ederek, yaşlılar ve çocuk arabası olanlar için asansör istedi.

Kazaların yaşandığı refüje tel örgü çekildi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 14:21
Kazaların yaşandığı refüje tel örgü çekildi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Antalya'nın Manavgat ilçesinde, kazaların sık görüldüğü ve viyadükün cadde üzerinde yer aldığı Manavgat Belediyesi tarafından setin etrafı çitle çevrildi. Kavaklı ilçe belediye başkanı Mehmet Coşluoğlu, tel örgü için belediyeye teşekkür ederek, yaşlılar ve çocuk arabası olanlar için asansör istedi.
Manavgat'ta Küçük Hasan İlkokulu ve Hacı Sultan Mehmet Kara Ortaokulu ile Hasan Fehmi Boztepe Camii'nin bulunması nedeniyle kazaların sıklıkla yaşandığı Hasan Fehmi Boztepe Caddesi'nde Manavgat Belediyesi üst geçidin alt orta yoluna metal çit çekti. Çitin kaldırılmasının ardından okuldan ayrılan çocuklar ve diğer vatandaşlar artık viyadüğü kullanmak zorunda kalacak.

"Yürüyen merdiven veya asansör yapılmalı"
Kavaklı İlçe Başkanı Mehmet Coşluoğlu, sokakta çoğu ölümlü olmak üzere çok sayıda kazanın olduğuna dikkat çekerek, "Yıllardır tel örgü talebimiz olmayan bir yere başvuru yapmadık. Son olarak Manavgat belediyemiz sesimizi dinleyerek yayaların refüjden geçmesini engellemek için tel örgü çekti. Yayalar, çitin kaldırılmasıyla birlikte viyadüğü kullanmak zorunda kalacak. Ancak bu bazı sorunları beraberinde getirdi. Camiye gidecek yaşlılarımız, bebek arabası kullanan kadınlarımız ve engellilerimiz bu viyadüğü tırmanamadıkları için zor durumda.

Detaylı bir şekilde, Kazaların yaşandığı refüje tel örgü çekildi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum