Kazada yaralanan anne ve bebeğinin buluşma anı duygulandırdı

Kazada yaralanan anne ve bebeğinin buluşma anı duygulandırdı, Alınan bilgiye takriben, kaza ilçeye tabi Sarımazı Mahallesi Belen-İskenderun yolunda meydana geldi.

Kazada yaralanan anne ve bebeğinin buluşma anı duygulandırdı
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 18:11
Kazada yaralanan anne ve bebeğinin buluşma anı duygulandırdı,

Alınan bilgiye takriben, kaza ilçeye tabi Sarımazı Mahallesi Belen-İskenderun yolunda meydana geldi. Tunahan Mandal idaresindeki 31 AGL 238 plakalı araba ile Tansu Kiremitçi yönetimindeki 34 BGJ 112 plakalı otomobilin çarpıştığı kazada aynı aileden Tunahan, Sıdıka ve 6 aylık Kerem bebek devrilen arabada sıkıştı. Araçta sıkışan anne, bebeği ve sürücü baba çevredeki vatandaşlar ve polisler tarafından sıkıştıkları yerden kurtarıldılar. Araçtan önce yaralı bebek çıkartıldı. Ağlayan bebeği vatandaşlar sakinleştirmeye çalışırken, araçtan çıkarılan anne bebeğine sarılarak gözyaşı döktü. O anlarda ise eşi ailesini sakinleştirmeye çalıştı.

Kazayı öteki araba sürücüsü hava yastıkları doğru bere almadan atlattı. Kaza sebebiyle Belen İskenderun karayolunda trafik bir vakit aksadı. Yaralanan 3 birey İskenderun Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ahmet Seher
 

Kazada yaralanan anne ve bebeğinin buluşma anı duygulandırdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum