Kazada hayatını kaybeden jandarma er son yolculuğuna uğurlandı

Kazada hayatını kaybeden jandarma er son yolculuğuna uğurlandı, Gündem Haberleri.

Kazada hayatını kaybeden jandarma er son yolculuğuna uğurlandı
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 16:53
Kazada hayatını kaybeden jandarma er son yolculuğuna uğurlandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kaza dün akşam saatlerinde meydana geldi. Maçka ilçesinden Trabzon istikametine gitmekte olan Hüseyin Kenan (21) yönetimindeki motosiklete aynı yönde gitmekte olan U.B yönetimindeki 61 DU 127 plakalı Hyundai marka otomobil Çağlayan mahallesi mevkiinde arkadan çarptı.

Kazada motosiklet sürücüsü olay uygun hayatını kaybederken, araba sürücüsü U.B. olay yerinden kaza sonrası tez uzaklaştı. Kaçan araba sürücüsünü yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlatılırken, hayatını kaybeden motosiklet sürücüsünün Bilecik Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı emrinde vatani görevini yaparken rahatsızlığı sonucu hava değişimi için memleketi Trabzon'a geldiği öğrenildi.

Hayatını kaybeden jandarma er için Akoluk Merkez Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Trabzon İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Adem Neşe Saçan ve fazla sayıda vatandaş katılırken, jandarma er Hüseyin Kenan kılınan cenaze namazının gerisinde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Kazada hayatını kaybeden jandarma er son yolculuğuna uğurlandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kazada hayatını kaybeden jandarma er son yolculuğuna uğurlandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum