Kaza yapınca öldürdüğü adam bagajdan çıktı, yamyamlık itirafı kan dondurdu: İnsan eti yedim, tadını beğenmedim

Kaza yapınca öldürdüğü adam bagajdan çıktı, yamyamlık itirafı kan dondurdu: İnsan eti yedim, tadını beğenmedim, Rusya'nın Leningrad bölgesinde yaşanan trafik kazası ülkeyi ayağa kaldırdı.

Kaza yapınca öldürdüğü adam bagajdan çıktı, yamyamlık itirafı kan dondurdu: İnsan eti yedim, tadını beğenmedim
Editör: 15Haber
25 Kasım 2021 - 03:37
Kaza yapınca öldürdüğü adam bagajdan çıktı, yamyamlık itirafı kan dondurdu: İnsan eti yedim, tadını beğenmedim,

Rusya'nın Leningrad bölgesinde yaşanan trafik kazası ülkeyi ayağa kaldırdı. Bariyerlere çarpan araca arkadan başka bir aracın çarpması sonucu aracın bagajındaki vücut ortaya çıktı.

3 KİŞİ ORMANA KAÇTI

Başı indirimli haldeki cansız bedenin ayrım edilmesinin ardındaki cesedin bulunduğu araçtaki 3 kişi ormanlık alana kaçtı. Durum yerine fazla sayıda polis sevk edilirken, ormanlık alana kaçan 3 şahıs kısa sürede yakalandı. Gözaltına alınan kişilerin 23 yaşında oldukları belirtildi. Polise verdikleri ifadede cansız bedenin araçla gezerken tartıştıkları ve ağız dalaşı sırasında öldürdükleri kişiye ait olduğunu itiraf eden şahıslar, cesedi ise ağaçlık alana gömmeyi planladıklarını açıkladı. Cansız bedenin 50'li yaşlarında Ermenistan uyruklu bir erkeğe ait olduğu aktarıldı.

ZANLILARDAN 1'İ İNSAN ETİ YEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Soruşturma sırasında zanlılardan Egor Komarov diğer bir cinayeti daha itiraf ederek, geçtiğimiz sene eylül ayında bir kişiyi öldürerek etini yediğini açıkladı. Komarov, "Eylül 2020'de bir ceza işleme fikri oluştu. O sırada ailemin evindeydim. Orada bir makas buldum ve St. Petersburg'a gittim. Kıyafetlerimi değiştirdim ve cep telefonumu bırakarak Sosnovsky ağaçlık alanına gittim. Ormanda 15 dakika boyunca bir kurban aradım. uzun boylu, çelimsiz ve kıvırcık saçlı bir adamı tespit ettim. Hücum Etmek için doğru anı bekledim. Ardındaki ilerleyerek önce sağ ve sol tarafına bıçak soktum. Ardındaki boğazını kestim. Cesedi gizli tutmak için derhal yakındaki bir menfeze götürdüm. Üzerimi değiştirip kanlı kıyafetlerimi çantama koydum. Ailem evde değildi, ben de kopardığım dilini pişirmeye karar verdim fakat pişirdiğim etin tadını beğenmedim. Bir gün sonra hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam ettim, pişman değilim" dedi.

İKİ CİNAYETLE İLGİLİ AYRI SORUŞTURMA

Ülkede akıllara durgunluk veren olayın açığa çıktığı kaza ile ilgili alan savcılığı göre soruşturma başlatılırken, Rusya Soruşturma Komitesi araçtan meydana çıkan indirimli baş cinayeti ile geçtiğimiz yıl Komarov'un işlediği ceza ve insan eti yemesiyle ilgili ayrı ayrı soruşturma başlattı.

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Kaza yapınca öldürdüğü adam bagajdan çıktı, yamyamlık itirafı kan dondurdu: İnsan eti yedim, tadını beğenmedim, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum