Kaz Dağları'nın yüksek kesimleri mevsimin ilk kar yağışıyla beyaza büründü, ÇANAKKALE haberleri

Son Dakika ÇANAKKALE haberleri: Çanakkale ile Balıkesir sınırlarında bulunan Kaz Dağları’nın yüksek kesimlerine mevsimin ilk kar yağışıyla beyaza büründü.

Kaz Dağları'nın yüksek kesimleri mevsimin ilk kar yağışıyla beyaza büründü, ÇANAKKALE haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 22:02
Kaz Dağları’nın yüksek kesimleri mevsimin ilk kar yağışıyla beyaza büründü, ÇANAKKALE haberleri, ÇANAKKALE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çanakkale ile Balıkesir sınırlarında bulunan Kaz Dağları’nın yüksek kesimlerine mevsimin ilk kar yağışıyla beyaza büründü.
Çanakkale’nin Yenice ilçesi ile Balıkesir’in Edremit ilçesi arasında kalan bölgede etkili olan mevsimin ilk kar yağışıyla Kaz Dağları’nın yeşil bitki örtüsü beyaza büründü. Hava sıcaklığının eski 5 dereceye kadar düştüğü Kaz Dağları, doğa meraklılarının da ilgisini çekti.
Dalaksuyu, Endez Çeşme ve Tavşanoynağı bölgelerinde kar yağışı etkili oldu.
(MS
Detaylı bir şekilde, Kaz Dağları’nın yüksek kesimleri mevsimin ilk kar yağışıyla beyaza büründü, ÇANAKKALE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ÇANAKKALE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum