Kayserispor günü çift idmanla tamamladı , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: 2022 FIFA Dünya Kupası için lige verilen arada 10 gün izin yapan ve dün akşam toplanan Yukatel Kayserispor, günü çift idman ile tamamladı.

Kayserispor günü çift idmanla tamamladı
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 18:15
Kayserispor günü çift idmanla tamamladı , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: 2022 FIFA Dünya Kupası için lige verilen arada 10 gün izin yapan ve dün akşam toplanan Yukatel Kayserispor, günü çift idman ile tamamladı.

Spor Toto Süper Lig’e verilen aranın ardından dün Kayserispor Tesisleri’nde toplanarak ilk idmanını yapan sarı kırmızılılar bugünü ise çift antrenmanla tamamladı. Sabah salonda çalışan Yukatel Kayserispor akşam ise sahada çalıştı. Teknik Direktör Çağdaş Atan yönetiminde gerçekleşen antrenman renkli görüntülere sahne oldu.
Yukatel Kayserispor yarın yapacağı tek antrenman ile hazırlıklarına devam edecek.
Kayserispor günü çift idmanla tamamladı
Kayserispor günü çift idmanla tamamladı
Kayserispor günü çift idmanla tamamladı

Detaylı bir şekilde, Kayserispor günü çift idmanla tamamladı , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum