Kayserispor 'Anonim Şirketi' oldu

Kayserispor 'Anonim Şirketi' oldu, Spor Haberleri.

Kayserispor 'Anonim Şirketi' oldu
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 10:32
Kayserispor 'Anonim Şirketi' oldu, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Süper Lig'de uğraş edecek takımlardan birisi olan Kayserispor da, Anonim Şirket oldu. Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, 1 Haziran itibariyle şirketleşme çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Yeni spor yasasıyla şirketleşmek gerekli hale gelmişti. Biz de genel kurulda şirket edinmek ile ilgili tüm yetkileri almıştık. 1 Haziran'dan itibaren Kayserispor derneği tüm faaliyetlerini, Kayseri Futbol Anonim Şirketi'ne devretmiş durumda. Ayrıntılarıyla artık bir şirket statüsüne geçmiş bulunmaktayız. Artık ticari faaliyette de bulunabileceğiz. Olur Ya ilave kaynak oluşturabilir" dedi.

Başkan Berna Gözbaşı, kulübe ekonomik katkı maddesi temin etmek namına Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile mülâkat yaparak adım atmak istediklerini de ifade etti.

Kayserispor 'Anonim Şirketi' oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kayserispor 'Anonim Şirketi' oldu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum