Kayseri'de geceyi şimşekler aydınlattı , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Kayseri’de akşam saatlerinden itibaren etkili olan gök gürültülü sağanak yağış ile birlikte çakan şimşekler görsel şölen oluşturdu.

Kayseri'de geceyi şimşekler aydınlattı
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
22 Eylül 2022 - 22:36
Kayseri’de geceyi şimşekler aydınlattı , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayseri’de akşam saatlerinden itibaren etkili olan gök gürültülü sağanak yağış ile birlikte çakan şimşekler görsel şölen oluşturdu.
Kentte akşam saatlerinden itibaren etkili olan yağmur ile birlikte çakan şimşekler geceyi aydınlattı. Fotoğraf karelerine de yansıyan şimşekler, kent merkezinde geceyi aydınlattı.

Meteoroloji’den yağmur uyarısı
Öte yandan, Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Kayseri’nin bazı bölgelerinde sağanak yağışın etkili olacağı, vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için tedbirli olması uyarısında bulunulmuştu.
Kayseri’de geceyi şimşekler aydınlattı
Kayseri’de geceyi şimşekler aydınlattı
Kayseri’de geceyi şimşekler aydınlattı

Detaylı bir şekilde, Kayseri’de geceyi şimşekler aydınlattı , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum