Kayseri'de 'change oto' operasyonu: 4 gözaltı

Kayseri'de 'change oto' operasyonu: 4 gözaltı, Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne tabi Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şehir genelinde son zamanlarda meydana gelen çalıntı araba, çalıntı motosiklet, change oto, ağır hasar.

Kayseri'de 'change oto' operasyonu: 4 gözaltı
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 14:12
Kayseri'de 'change oto' operasyonu: 4 gözaltı,

Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne tabi Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, şehir genelinde son zamanlarda meydana gelen çalıntı araba, çalıntı motosiklet, change oto, ağır hasarlı ve pert kaydı bulunan oto ve gümrük kaçağı tanıdık olmayan plakalı oto gibi aranan araçların bulunması ve suça konu araçların güvenilmez yada şüphelilerinin tespiti ile yakalanması amacıyla denetleme gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde, piyasa değeri 1 milyon TL olan 4 adet oto incelendi. İncelemede 4 otomobilin haciz ve yakalama kaydı yer alan otolardan change yapıldığı tespit edildi. Olayla ilgili 4 birey de gözaltına alındı.

Turan Bulut

Kayseri'de 'change oto' operasyonu: 4 gözaltı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum