Kaynak Holding'in eski mali işler koordinatörü yakalandı  

Kaynak Holding'in eski mali işler koordinatörü yakalandı  , Kastamonu Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, ‘silahlı terör örgütü kurma, yönetme ya da aza olma ’ ve ‘anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme ’ suçlarından aranan, kayyum atanan Kaynak Holding ’in eski f.

Kaynak Holding'in eski mali işler koordinatörü yakalandı  
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 12:00
Kaynak Holding'in eski mali işler koordinatörü yakalandı  ,

Kastamonu Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, ‘silahlı terör örgütü kurma, yönetme ya da aza olma ’ ve ‘anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme ’ suçlarından aranan, kayyum atanan Kaynak Holding ’in eski finansal işler koordinatörü ve örgütün üstteki seviye sorumlularından B.A. ’nın yakalanması için alıştırma başlattı. Kastamonu nüfusuna belirli B.A. ’nın İstanbul ’da olduğu belirlendi. Saptama edilen adrese düzenlenen operasyonda B.A. yakalandı.

ESKİ KOMİSER VE İHRAÇ ASKER DE YAKALANDI

Kastamonu polisi keza ‘Silahlı terör örgütü kurma, yönetme ya da üye olma ’ suçundan aranan ve daha önce kente atama yapan eski komiser E.K. ’yi Ankara ’da, darbe girişimi sonrası askeri okuldan ilişiği kesilen ve hakkında yakalama kararı yer alan S.C. ’yi ise Adana ’da yakaladı. Kastamonu ’ya getirilen 3 kişi, işlemlerinin arkasında sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. (DHA)

Kaynak Holding'in eski mali işler koordinatörü yakalandı  , başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum