Kaymakam Özçelik: "Kadına şiddet, geleneklerimizle asla bağdaşmıyor" , BİTLİS haberleri

Son Dakika BİTLİS haberleri: Bitlis’in Hizan Kaymakamı Nurhilal Özçelik, “Ümit ediyoruz ki millet olarak hiçbir şekilde onaylamadığımız, geleneklerimizle asla bağdaşmayan kadına şiddet hadiseleri ülkemizde ve dünyada meydana gelmez" dedi.

Kaymakam Özçelik: "Kadına şiddet, geleneklerimizle asla bağdaşmıyor"
, BİTLİS haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 08:06
Kaymakam Özçelik: “Kadına şiddet, geleneklerimizle asla bağdaşmıyor” , BİTLİS haberleri, BİTLİS İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bitlis’in Hizan Kaymakamı Nurhilal Özçelik, “Ümit ediyoruz ki millet olarak hiçbir şekilde onaylamadığımız, geleneklerimizle asla bağdaşmayan kadına şiddet hadiseleri ülkemizde ve dünyada meydana gelmez" dedi.
Kaymakam Özçelik başkanlığında kadına yönelik şiddetle mücadele koordinasyon izleme, değerlendirme ve şiddet mağduru kadınların korunması ve kadına yönelik şiddetin önlenmesine dair koruyucu ve önleyici tedbirlerin uygulanması amacıyla toplantı yapıldı. Toplantıda konuşan Kaymakam Özçelik, koordinasyon toplantısının kadına yönelik şiddet konusunda kurumlar arasında koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi, ayrıca üretilen çözüm önerilerinin değerlendirilmesi amacıyla yapıldığını söyledi. Özçelik, “Ümit ediyoruz ki millet olarak hiçbir şekilde onaylamadığımız, geleneklerimizle asla bağdaşmayan kadına şiddet hadiseleri ülkemizde ve dünyada meydana gelmez" şeklinde konuştu.
Toplantı, yapılan sunumların ardından kadına yönelik şiddet hususunda ilçede yürütülen çalışmaların görüşülüp değerlendirilmesi ile sona erdi.
Toplantıya Kaymakam Nurhalil Özçelik, Hizan Belediye Başkanı Cezail Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Özcan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burhan Çolak, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Metin Eyidoğan ve kurum amirleri katıldı.
Kaymakam Özçelik: “Kadına şiddet, geleneklerimizle asla bağdaşmıyor”
Kaymakam Özçelik: “Kadına şiddet, geleneklerimizle asla bağdaşmıyor”

Detaylı bir şekilde, Kaymakam Özçelik: “Kadına şiddet, geleneklerimizle asla bağdaşmıyor” , BİTLİS haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİTLİS ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum