Kaymakam Kurt, Kıbrıs gazisini ziyaret etti , BİLECİK haberleri

Son Dakika BİLECİK haberleri: Yenipazar Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt, 1974 yılında Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılarak gazi olan Mehmet Öndersev’i evinde ziyaret etti.

Kaymakam Kurt, Kıbrıs gazisini ziyaret etti
, BİLECİK haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:24
Kaymakam Kurt, Kıbrıs gazisini ziyaret etti , BİLECİK haberleri, BİLECİK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Yenipazar Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt, 1974 yılında Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılarak gazi olan Mehmet Öndersev’i evinde ziyaret etti.
Ziyarette Kaymakam Kurt’a, İlçe Emniyet Amir V. Recep Korkmaz ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin Yanık eşlik etti. Kıbrıs Gazisi Öndersev ve ailesi ile sohbet eden Kaymakam Kurt, ‘’Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin istiklali ve istikbali uğruna canlarını ortaya koyan şehitlerimize ve gazilerimize sonsuz minnet borçluyuz. Kıymetli Gazimiz Mehmet Öndersev beyefendi ve değerli ailesine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz. Gazilerimizin sadece belirli günlerde değil, her gün yanlarındayız.” dedi.
Kıbrıs Gazisi Mehmet Öndersev ise, Kaymakam Kurt’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Kaymakam Kurt, Kıbrıs gazisini ziyaret etti
Kaymakam Kurt, Kıbrıs gazisini ziyaret etti
Kaymakam Kurt, Kıbrıs gazisini ziyaret etti

Detaylı bir şekilde, Kaymakam Kurt, Kıbrıs gazisini ziyaret etti , BİLECİK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BİLECİK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum