Kaymakam Çelik'ten Muharrem orucu iftarı

Muharrem ayının başlamasıyla birlikte Muharrem'de oruç tutmaya başlayan çok sayıda vatandaş, Manyas Kaymakamı Koray Çelik'in ev sahipliğinde iftar yemeğinde buluştu.

Kaymakam Çelik'ten Muharrem orucu iftarı
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 17:52
Kaymakam Çelik’ten Muharrem orucu iftarı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Muharrem ayının başlamasıyla birlikte Muharrem'de oruç tutmaya başlayan çok sayıda vatandaş, Manyas Kaymakamı Koray Çelik'in ev sahipliğinde iftar yemeğinde buluştu.
Manyas Atatürk Kültür Salonu'nda düzenlenen iftar programına Belediye Başkanı Tancan Barçın, Alevi Dede Naci Yüksel, davetliler ve çok sayıda vatandaş katılırken, katılımcılar namazın ardından oruçlarını açtılar. Kaymakamı Çelik yaptığı konuşmada, tutulan oruçların kabul edilmesini diledi. Mübarek günlerin birlik ve beraberlik açısından önemli olduğunu belirterek, "Bugün Muharrem nedeniyle sizlerle birlik ve beraberlik içinde olmak istedik. Muharrem ayı tarihimizde ve kültürümüzde önemli bir yere sahiptir." Muharrem, bize Kerbela'yı hatırlatan, içimizi delip geçen aydır. Kerbela şehitlerini anarken, barış, kardeşlik ve birlik ayının bereket ve güzellikler getirmesini temenni ediyorum. Allah orucunuzu kabul etsin.
Kaymakam Çelik’ten Muharrem orucu iftarı
Kaymakam Çelik’ten Muharrem orucu iftarı
Kaymakam Çelik’ten Muharrem orucu iftarı

Detaylı bir şekilde, Kaymakam Çelik’ten Muharrem orucu iftarı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum