Kayıp oğlunu defneden annenin feryatları yürekleri dağladı

Kayıp oğlunu defneden annenin feryatları yürekleri dağladı, Gündem Haberleri.

Kayıp oğlunu defneden annenin feryatları yürekleri dağladı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 16:28
Kayıp oğlunu defneden annenin feryatları yürekleri dağladı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İbrahim Yılmaz, 11 Eylül 2021 tarihinde evden ayrıldıktan daha sonra kendisinden yeniden haber alınamadı. Arama kurtarma timlerinin çalışmaları da netice vermedi.

20 Nisan 2022 tarihinde Kozan'a alt Düzağaç Mahallesi ağaçlık alanında jandarma ekiplerinin bulduğu çürümüş erkek cesedinin, 9 aydır kayıp olarak aranan 19 yaşındaki İbrahim Yılmaz'a ait olduğu belirlendi.
Kozan Asri Mezarlığında defnedilen İbrahim Yılmaz'ın annesinin feryatları ise yürekleri dağladı. Eşini de 4 sene önce kanserden kaybeden Fatma Yılmaz, "İbrahim oğlum. Ben seni dağlarda fazla aradım. Seni kuşlara, ağaçlara sordum. Hiç kimse bir şey söylemedi. Sen neredeydin oğlum? Neden bir yanıt vermedin? Neden. Anne ben buradayım diye seslenmedin" diyerek feryat edip gözyaşı döktü.

Beril Solmuşgül - Emre Bozdemir

Kayıp oğlunu defneden annenin feryatları yürekleri dağladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kayıp oğlunu defneden annenin feryatları yürekleri dağladı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum