Kayıp avcıdan acı haber geldi

Kayıp avcıdan acı haber geldi, Olay, Burdur ili Yeşilova ilçesi Güney Mahallesi'nde meydana geldi.

Kayıp avcıdan acı haber geldi
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 10:43
Kayıp avcıdan acı haber geldi,

Olay, Burdur ili Yeşilova ilçesi Güney Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Denizli'de yaşamış Ahmet Tokcan ile Burdur'un Yeşilova ilçesi Güney Mahallesi'nde yaşamış kardeşi Nuri Tokcan, Acıpayam ilçesi Sırçalık Mahallesi'nde buluşarak avlanmak için araziye çıktı. Bir vakit daha sonra birbirinden ayrılınca dağlık alanda kaybolan kardeşler, bir birinden haber alamayınca Nuri Tokcan eve döndü. Kardeşi Ahmet Tokcan'ın eve dönmemesi üstüne jandarma ekiplerine ihbarda yer alan Nuri T., Jandarma ekipleri ile birlikte kardeşini aramaya çıktı.

Jandarma ekipleri arazinin büyük olması üzerine Denizli ve Burdur ilinden Facia ve Ivedi Koşul (AFAD) ekiplerine haber verdi. Her iki ilden çıkış yapan arama kurtarma ekipleri bölgede çalışmalarına başlamıştı. Kayıp avcı Ahmet Tokcan'dan acı haber geldi. Ahmet Tokcan'ın cansız bedeni Güney ilçesi üzerindeki sulama göledine yakın alanda bulundu.

Jandarma ekipleri bölgeyi kontrol altına aldı. Denizli'nin Pamukkale ilçesi Pelitlibağ Mahallesi'nde yaşayan ve bir yolculuk firmasında şoför olarak çalışan Ahmet Tokcan'ın soğuktan donarak ölmüş olabileceği iddia edildi. Tokcan'ın cenazesi, savcının incelemesinin ardından belirli vefat nedeninin belirlenmesi amacıyla morga kaldırıldı.

Semih Can Yılmaz
 

Kayıp avcıdan acı haber geldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum