Kayahan 'ın kızı Beste Açar evleniyor

Kayahan ’ın kızı Beste Açar evleniyor, Merhum usta Kayahan'ın kızı Beste Açar, bir süredir Bodrum'da yaşıyor.

Kayahan 'ın kızı Beste Açar evleniyor
Editör: 15Haber
24 Kasım 2021 - 14:03
Kayahan ’ın kızı Beste Açar evleniyor,

Merhum usta Kayahan'ın kızı Beste Açar, bir süredir Bodrum'da yaşıyor. Eğitmeni olduğu bilinçaltı temizlik sistemi üstüne araştırmalar yürüten Beste Açar, özel hayatı ile ilgili cana yakın açıklamalar yaptı. Açar, yer sarsıntısı tahmin uzmanı sevgilisi Oksal Erev ile 2 Şubat 2022'de hayatını birleştireceklerini açıkladı. Şubat ayında sade bir nikahla dünya evine girecek çift, yazın da düğün yapmayı planlıyor.

EVLİLİK KARARI ALDILAR

Deprem varsayım uzmanı Oksal Erev ile izdivaç kararı aldıklarını anlatan Beste Açar, “Arkadaşlığın, dostluğun bir diğer versiyonu ile açığa çıktığı, fazla neşelendirici, fazla hoş bir ilişki var. Bununla ilgili de 02 Şubat 2022 tarihinde, tarihi ben enerjiye bakarak belirledim, işimi kullandım burada. Bodrum'da böyle bir karar aldık. Az kaldı. 2 ay kaldı. Böyle güzel bir nokta belirlemek istiyoruz” diye konuştu.

"DÜĞÜN YAZIN OLACAK"

2 Şubat'ta sade bir nikahla dünya evine gireceklerini, düğünü yaz aylarında yapmayı planladıklarını dile getiren Açar, "Kışın soğuk, hatta bazı yerlerde kar bile yağıyor Şubat ayında. Böyle minik devlete ait bir merasim. Evet, evet deyip, sonrası yazın" diye konuştu.

"KELİMELERİN ÖTESİNDE BİR KİŞİ"

Müstakbel damat ile ilgili de konuşan Beste Açar, “Kendisini sahiden beni takip eden takipçilerim biliyor. Oksal Erev. Kendisi zelzele tahmin uzmanı. Çok güzel bir kişiliği var, pati aşığı, fazla güzel gitar çalıyor, fazla güzel şarkı söylüyor. Fazla neşelendirici, fazla keyifli. Daha neler söyleyebilirim? Kelimelerin ötesinde. Gerçekten öyle. Fazla güzel bir kalbi var. ‘Altın gibi bir kalbi var' derler ya, pek birisi” dedi.

EREV: “ÇOK MUTLUYUM”

Müstakbel güvey Oksal Erev ise çok mutlu olduğunu dile getirerek, "Çok neşeli. Ne zamandan beri beklediğim mutlu bir olaydı. Şanslı olsun diyelim. Elbette çok mutluyum, her şey çok güzel gidiyor ve huzurluyum" diye konuştu.

Hamdi Yörür 

Kayahan ’ın kızı Beste Açar evleniyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum