Kavgaya ayırmak isterken ölen şahsın yakınları konuştu

Kavgaya ayırmak isterken ölen şahsın yakınları konuştu, Gündem Haberleri.

Kavgaya ayırmak isterken ölen şahsın yakınları konuştu
Editör: 15Haber
30 Haziran 2022 - 12:03
Kavgaya ayırmak isterken ölen şahsın yakınları konuştu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben olay, Sarıçam ilçesi Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan bir fabrikada meydana geldi. İddiaya göre, Durmuş Y., uzaklaştırma kararı olmasına rağmen bölünme aşamasındaki eşi Cansu Y.'nin çalıştığı fabrikaya gitti. Fabrikaya gelen Durmuş Y., eşi Cansu Y. ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği Veli K'nın boğazına bıçak dayayarak kısa süreli rehin aldı.

Bu sırada durum yerinden kaçan Cansu Y., KADES'e basarak yardım istedi. Bunun üzerine bölgeye çok sayıda polis sevk edildi. Çevredekilerin müdahalesiyle Durmuş Y. rehin aldığı Veli K'nın boğazına bıçakla zarar verdi. sırası gelmişken fabrikada çalışan Tolga Kılıç (33)'ı zanlıya müdahale etti. Bu durumdan faydalanan Veli K. kaçtı. Durmuş Y. ise Tolga Kılıç'ı karnından bıçaklayarak ağır yaraladı. Zanlı daha sonra otomobil ile kaçtı. Bölgeye gelen polis ekipleri, Tolga Kılıç'ı ağır yaralanmış görmesi üstüne sağlık ekiplerine durumu bildirdi. Sağlık Durumu ekipleri yaralanmış Tolga Kılıç'ı Adana Şehir Halkı Hastanesine kaldırdı. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen Tolga Kılıç kurtarılamadı. Tolga Kılıç'ın cesedi, otopsisi tamamlanmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Eşi Tolga Kılıç ile aynı fabrikada çalışan Makbule Kılıç, meslek arkadaşı olan Cansu Y.'ye “Benim kocamın ne suçu vardı?” diyerek tepki gösterdi. Makbule Kılıç daha sonra fabrikada bir yere oturarak gözyaşlarına boğuldu.
Polis, kısa vakit daha sonra zanlıyı kaçtığı yerde yakaladı. Gözaltına alınan zanlı sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Olayla ilgili konuşan Yaşar Kılıç, yeğeninin konuyla hiçbir ilgisinin olmadığını belirterek, “Katil zanlısı eşiyle ilişkisi olan birini öldürmek için fabrikaya giriyor. Tolga da o lahza fabrikadaymış ve saldırıyı önlemek için araya giriyor. Öldürmek istediği birey elinden kaçınca, Tolga'yı bıçaklıyor. Yeğenim kan kaybından vefat etti. Eşi de o an olay yerindeydi ve derhal biçare halde. Eli bıçaklı bir birey, nasıl fabrikaya bu kadar dar girebiliyor. Adaletin yerini bulmasını ve böyle insanların cezalandırılmasını istiyoruz” diye konuştu.
Tolga Kılıç'ın cenazesinin, otopsisinin ardındaki yakınlarına teslim edileceği belirtildi.

Fatih Keçe - Serkan Çetinkaya

Kavgaya ayırmak isterken ölen şahsın yakınları konuştu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kavgaya ayırmak isterken ölen şahsın yakınları konuştu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum