Kastamonu 'da iki ev ve samanlık alevlere teslim oldu

Kastamonu ’da iki ev ve samanlık alevlere teslim oldu, Gündem Haberleri.

Kastamonu 'da iki ev ve samanlık alevlere teslim oldu
Editör: 15Haber
13 Mayıs 2022 - 16:11
Kastamonu ’da iki ev ve samanlık alevlere teslim oldu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre, Daday ilçesine bağlı Yazıcı Meydan köyü Meydan Mahallesi'nde Ali Mütevelli'ye ait iki katlı evde yangın çıktı. Sebebi belirlenemeyen yangın kısa sürede büyüdü. Alevler, yanan evin bitişiğinde yer alan konut ile samanlığa sıçradı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine Daday Belediyesi itfaiye ekipleri ile Daday Orman İşletme Müdürlüğüne ait arazözler sevk edildi. Kastamonu Belediyesi itfaiye ekiplerinin de destek verdiği söndürme çalışmalarında yangın, köyde bulunan diğer evlere sıçramadan teftiş altına alındı.

Can kaybının olmadığı yangında iki katlı iki ev ile bir samanlık tamamen yanarak kullanılamaz ülkü geldi. Yangının ardındaki jandarma ekipleri, çevrede güvenlik önlemleri alarak incelemelerde bulundu. Yangın ile ilgili itfaiye ekiplerinin soğutma çalışmaları sürüyor.

Serkan Yılmaz
 

Kastamonu ’da iki ev ve samanlık alevlere teslim oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum