Kasımpaşa 'da silahlı çatışma!

Kasımpaşa ’da silahlı çatışma!, Olay, saat 15.00 sıralarında Beyoğlu Kasımpaşa Dereboyu Caddesi üstünde meydana geldi.

Kasımpaşa 'da silahlı çatışma!
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 21:28
Kasımpaşa ’da silahlı çatışma!,

Olay, saat 15.00 sıralarında Beyoğlu Kasımpaşa Dereboyu Caddesi üstünde meydana geldi. İddiaya bilgiye göre, bir birey cadde arasında beklediği esnada yanında plakasız iki motosikletle önceden husumetli oldukları 4 şahıs geldi. Şahıslar arkasından tabancalarını çıkartarak sokakta bekleyen kişiye kurşun yağdırmaya başladı.

Saldıraya uğrayan karşılık verince çatışma çıktı

Saldırıya uğrayan şahsın da silahla karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Ortalık bir anda karıştığı çatışmada, silahlardan meydana çıkan fazla sayıda kurşun bir iş yerinin camına ve park halindeki araca isabet etti. Kurşunlardan birinin ise aracın yakacak deposu kısmına isabet ettiği görüldü. Olayın peşinde saldırıya uğrayan şahıs ve saldırganlar geldikleri motosikletlileri olay uygun bırakarak kaçtı. Olayda ölen veya yaralanan olmadı.

Polis saldırganların peşinde

Çevredeki vatandaşların ihbarı üstüne durum yerine fazla sayıda polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede durum yerine gelen polis ekipleri emniyet şeridi çekerek çevrede tedbir aldı. Olay yeri tahlil ekipleri ise araçlar üstünde inceleme yaparak kovanları kanıt torbasına koydu. İncelemelerin arkasında araçlar cazibeli yardımıyla emniyet otoparkına götürüldü.

Çevredeki emniyet kamera görüntülerini inceleyen ve adap şahitlerinin ifadelerine başvursan polis ekipleri, kimliğini tespit ettikleri saldırganları ve saldırıya uğrayan kişiyi yetişmek için çalışma başlattı.

Doğan Can Gözü Kara - Onur Dursun

Kasımpaşa ’da silahlı çatışma!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum