Kasımpaşa 'da silahlı çatışma kamerada: Siper alıp birbirlerine kurşun yağdırdılar

Kasımpaşa ’da silahlı çatışma kamerada: Siper alıp birbirlerine kurşun yağdırdılar, Beyoğlu Kasımpaşa'da dün saat 14.15 sıralarında meydana gelen olayda, bir şahıs sokak ile sokak kesişiminde beklediği esnada plakasız iki motosikletle 4 şahıs geldi.

Kasımpaşa 'da silahlı çatışma kamerada: Siper alıp birbirlerine kurşun yağdırdılar
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 09:44
Kasımpaşa ’da silahlı çatışma kamerada: Siper alıp birbirlerine kurşun yağdırdılar,

Beyoğlu Kasımpaşa'da dün saat 14.15 sıralarında meydana gelen olayda, bir şahıs sokak ile sokak kesişiminde beklediği esnada plakasız iki motosikletle 4 şahıs geldi. Şahıslar ardındaki tabancalarını çıkartarak önceden husumetli oldukları şahsa kurşun yağdırmaya başladı. Saldırıya uğrayan şahsın da silahla karşılık vermesi üstüne çatışma çıktı.

Siper alıp kurşun yağdırdılar

Ortalık bir anda karıştığı çatışmada, silahlardan meydana çıkan fazla sayıda kurşun bir işyerinin camına ve park halindeki araca isabet etti. Kurşunlardan birinin ise aracın yakıt deposu kısmına isabet ettiği görüldü. Olayın ardındaki saldırıya uğrayan şahıs ve saldırganlar geldikleri motosikletlileri olay yerinde bırakarak kaçtı. Olayda ölen veya yaralanan olmadı. Çatışma hatıra ise emniyet kameralarına saniye saniye yansıdı.

dağıtıcı sürünerek tezgahın altına girdi

Görüntülerde, agresif bir kişi cadde başında bekleyerek sokak üzerindeki şahsı takip ediyor. Gerisinde motosikletli 4 şahıs sokağa gelerek araçlardan iniyor. Silahlarını çeken saldırganlar, sokak başındaki şahsa ateş etmeye başlıyor. Şahsın da karşılık vermesiyle çatışma çıkıyor. Çatışma esnasında dağıtıcı bir adam yerde sürünerek tezgahının altına girip canını kurtarıyor. Kavgacı ise aracın arkasından siper alarak ateş açmaya devam ediyor. Bir zaman sonra iki tarafta çatışarak kaçıyor.

öte yandan çevredeki güvenlik kamera görüntülerini inceleyen ve görgü şahitlerinin ifadelerine başvursan polis ekipleri, kimliğini tespit ettikleri saldırganları ve saldırıya uğrayan kişiyi yetişmek için egzersiz başlattı.

Doğan Can Gözü Kara - Onur Dursun
 

Kasımpaşa ’da silahlı çatışma kamerada: Siper alıp birbirlerine kurşun yağdırdılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum