Kaşık isteme bahanesiyle kasiyeri oyaladı, parayı çaldı

Kaşık isteme bahanesiyle kasiyeri oyaladı, parayı çaldı, Olay, geçtiğimiz ay Atatürk Mahallesinde gerçekleşti.

Kaşık isteme bahanesiyle kasiyeri oyaladı, parayı çaldı
Editör: Derya Demir
15 Ocak 2022 - 15:03
Kaşık isteme bahanesiyle kasiyeri oyaladı, parayı çaldı,

Olay, geçtiğimiz ay Atatürk Mahallesinde gerçekleşti. Tanıdık Olmayan uyruklu bir değişken tip gibi geldiği markette güya kasiyerden kaşık kendi isteğiyle dikkatini dağıtırken, kasanın açık kalmasını fırsat kasten tezgahın arkasına elini uzatıp 220 Lira para çaldı. Durumu fark eden işyeri sahibi polise haber vererek davacı oldu. Kaçmaya çalışan şahıs polis ekipleri kadar yakalandı. Yaşanan hırsızlık anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

"Kasiyer kaşığı getirmek için dışarı çıktığında parayı alıyor"

Durum hakkında konuşan işyeri sahibi Yusuf Şenay, "Kasada beceriksiz para çıktığını ayrım ettim. Kamera kayıtlarını izlediğimde yabancı birinin kasiyeri eğlendirmek için dondurma kaşığı istediğini gördüm. Kasiyer kaşığı getirmek için dışarı çıktığında parayı alıyor. Biz hırsız oradayken polisi aradık ve kişi kaçmaya başladı. Polis ekipleri şahsı yakaladı. Karakola giderek açıklama verdik ve paramızı teslim aldık. Güvenilmez mahkeme emri ile özgürlük bırakıldı. Önümüzdeki ay baştan mahkememiz var'' dedi.

Yaşanan anlar güvenlik kamerasında

Dükkanın güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık anlarında ise şahsın kasiyeri dondurma kaşığı isteme bahanesiyle oyalayarak kasadan para çaldığı ve iç çamaşırına sakladığı görüldü.

Murat Delice - Erdal Can İçelli - Mert Yıldırım
 

Kaşık isteme bahanesiyle kasiyeri oyaladı, parayı çaldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum