Kasapoğlu'ndan KYK yurtlarında inceleme , AFYONKARAHİSAR haberleri

Son Dakika AFYONKARAHİSAR haberleri: Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Yüksek Öğrenim Yurtlarını ziyarete devam ediyor.

Kasapoğlu'ndan KYK yurtlarında inceleme
, AFYONKARAHİSAR haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:43
Kasapoğlu’ndan KYK yurtlarında inceleme , AFYONKARAHİSAR haberleri, AFYONKARAHİSAR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Yüksek Öğrenim Yurtlarını ziyarete devam ediyor.
Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Sultan Divani Yurdunda öğrenci ve personellerle bir araya gelen Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu sohbet etti. Ardından Kasapoğlu, yurtta birtakım inceleme ve kontrollerde bulundu. Özellikle yemekhanede inceleme yapan Kasapoğlu, öğrencilerin menülerini de tek tek baktı.
Kasapoğlu’ndan KYK yurtlarında inceleme
Kasapoğlu’ndan KYK yurtlarında inceleme
Kasapoğlu’ndan KYK yurtlarında inceleme

Detaylı bir şekilde, Kasapoğlu’ndan KYK yurtlarında inceleme , AFYONKARAHİSAR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AFYONKARAHİSAR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum