Kartal 'da feci kaza beton bariyerlere vurup 200 metre takla atarak sürüklendi: 1 yaralı

Kartal ’da feci kaza beton bariyerlere vurup 200 metre takla atarak sürüklendi: 1 yaralı, Kaza, 00.00 sıralarında Kartal TEM temas yolu Yeni Soğanlık sapağında meydana geldi.

Kartal 'da feci kaza beton bariyerlere vurup 200 metre takla atarak sürüklendi: 1 yaralı
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 09:38
Kartal ’da feci kaza beton bariyerlere vurup 200 metre takla atarak sürüklendi: 1 yaralı,

Kaza, 00.00 sıralarında Kartal TEM temas yolu Yeni Soğanlık sapağında meydana geldi. İddiaya tarafından, Alkollü olduğu ileri sürülen O6 FHJ 29 plakalı Ford markalı otomobille seyir halinde olan sürücü Mustafa Turan'ın kullandığı araba TEM Bağlantı yolu Yeni Soğanlık sapağında fazla hızdan nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybetti.

Beton bariyerlere çarparak taklalar atan araba yaklaşık 200 metre sürüklendikten daha sonra beton bariyere girerek durabildi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine durum yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri takla atan araçtan çıkardıkları şoför Mustafa Turan'ı sıhhat ekiplerine teslim etti.

İlk müdahalesi durum uygun yapılan şoför Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis ekipleri kazanın yaşandığı bölgede güvenlik önlemleri aldı. Yol bakım ekipleri kaza sonrası çevreye saçılan araba parçalarını ve kazanın yaşandığı bölgede mazot dökülmesi sonucu başka bir kaza yaşanmaması için kumlama ve temizleme çalışması yaptı. Polis ekipleri yaşanan kazanın ardındaki inceleme başlattı. Kazaya karışan aracın albenili yardımı ile olay yerinden kaldırılmasın arkasından yol her yerde trafiğe açıldı.

 

Muharrem Çam
 

Kartal ’da feci kaza beton bariyerlere vurup 200 metre takla atarak sürüklendi: 1 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum