Kartal'da ev sahibi ocakta yemek unuttu, evi yandı

Kartal'da ev sahibi ocakta yemek unuttu, evi yandı, Gündem Haberleri.

Kartal'da ev sahibi ocakta yemek unuttu, evi yandı
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 13:54
Kartal'da ev sahibi ocakta yemek unuttu, evi yandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, Ecdat Mahallesi Açık Fikirli sokakta saat 12.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Uğur Uluç ve Gülüşen Uluç çifti evde olduğu sırada ocakta unuttukları yemek yemek mutfakta yangın çıkmasına niçin oldu. Dumanları gören Uğur Uluç yangına müdahale ettiği esnada eli yandı. Olayı görebilen vatandaşlar polis, itfaiye ve ambulans ekiplerine haber verdi. Kısa sürede durum yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kısa sürede denetim altına alırken apartman sakinleri İtfaiye ekiplerinin müdahalesini göz yaşlarıyla izledi. Sıhhat ekipleri ise eli yanan Uğur Uluç'a olay uygun yaptıkları birincil müdahalenin arkasından hastaneye kaldırdı.

Vatandaşlardan Mustafa Topal, “Evden çıktım. 20 metre uzaklaşmıştım ama binadan dumanların uzaklaştığını gördüm. Binadan dumanlar çıkıyordu. Derhal komşuya söyledim. İtfaiyeyi aradılar. Ocağın üzerinde yemek unutulmuş galiba bayan elleriyle yangını vurup söndürmeye çalışıyordu. 1 kişi ellerinden yaralanmıştı” dedi.

Halit Arslan - Muharrem Çam

Kartal'da ev sahibi ocakta yemek unuttu, evi yandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kartal'da ev sahibi ocakta yemek unuttu, evi yandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum