Kartal 'da alkollü çift, otomobille kafeye dalıp çalışanlara saldırdı

Kartal ’da alkollü çift, otomobille kafeye dalıp çalışanlara saldırdı, Olay, geçtiğimiz gece 05.00 sıralarında meydana geldi.

Kartal 'da alkollü çift, otomobille kafeye dalıp çalışanlara saldırdı
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 10:56
Kartal ’da alkollü çift, otomobille kafeye dalıp çalışanlara saldırdı,

Olay, geçtiğimiz gece 05.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya tarafından, alkolü olduğu belirli 34 LD 5303 plakalı araç sürücüsü sokak üzerinde seyir halinde olduğu sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek önce yol üzerindeki otomobile çarptı, ardındaki bir kafeye daldı. Kaza sonrası araçtan inen şoför kendi gibi alkollü olan kız arkadaşını da alarak olay yerinden uzaklaştı. Kazayı gören kafe çalışanları durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekiplerinin gelmesiyle kaza yerine her tarafta gelen alkollü şoför, yanında getirdiği bir başka kadını ekiplere araç sürücüsü olarak tanıttı.

Esnaf doğruyu söyleyince saldırıya uğradı

Kafe çalışanları, polis ekiplerine kaza gerçekleştiren sürücünün erkek kişi olduğunu söyleyince alkollü çift kafe personellerine saldırdı. Yaşanan durum sonrası herhangi bir can kaybı yaşanmazken, kafede yaklaşık 40 bin lira değer maddesel hasar oluştu.

"Personellerimize saldırdılar"

Yaşanan olaya ilişkin konuşan kafe personeli Azat Toksoy, “Alkollü şahıs önce komşumuzun aracına çarptı arkasından bizim dükkana daldı. Kaza sonrası alkollü şoför ve kız arkadaşı araçlarını bırakarak buradan uzaklaştılar. Yaklaşık yarım saat sonradan durum yerine başka bir kadınla geliyorlar. Yanlarında getirdikleri kadının arabulucu kullandığını söyleyince bizim arkadaşlar da polis ekiplerine sürücünün erkek olduğunu söylüyor. Bu şahıslar bunun üstüne bizim personellere saldırıyorlar. Araya polis memurları giriyor. Bu kazada ayrıca somut ayrıca manevi zarar gördük. Dükkanda 40 bin liralık hasar oluştu. Ayrıca kaza sonrası müşterimizde kesildi” diye konuştu.

öte taraftan yaşanan kaza anı ve sürücünün durum yerinden kaçtığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde kontrolden çıkan araba kafeye dalıyor. Otomobilden meydana çıkan erkek ile bayan şahıs aracın yanından uzaklaşıyor.

Abdul Samet Kaya - Aykut Zorlama
 

Kartal ’da alkollü çift, otomobille kafeye dalıp çalışanlara saldırdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum