Kargocu ile anlaşamadı, arkadaşlarıyla ortalığı birbirine kattı

Kargocu ile anlaşamadı, arkadaşlarıyla ortalığı birbirine kattı, Gündem Haberleri.

Kargocu ile anlaşamadı, arkadaşlarıyla ortalığı birbirine kattı
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 11:34
Kargocu ile anlaşamadı, arkadaşlarıyla ortalığı birbirine kattı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, geçtiğimiz hafta Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi'nde yaşandı. İddiaya tarafından bir kargo dükkanına gelen tip, çalışanlar ile bir konuda anlaşamayınca aralarında ağız dalaşı çıktı. Yaşanan olay ardından hiddet ile dükkandan ayrılan şahıs, dakikalar sonra arkadaşları ile yeniden işyerine geri geldi. Bıçak ile dükkana dalan şahıslar, çalışanları darp etmeye başladı. Gözü dönmüş saldırganlar dakikalarca içeride terör estirirken, işyerinde çalışan bir bayan kavgaya müdahale ederek şahısları dışarı çıkarttı.

Olay sonrasında saldırganlar geldikleri araçlarla kayıplara karışırken, darp edilen çalışanlar polis ekiplerine haber verdi. Konu hakkında çalışma başlatan polis ekipleri fazla geçmeden saldırganları yakalayarak karakola götürürken, yaşanan o anlar anbean emniyet kamerasına yansıdı.

Hakan Polat - Erdal Can İçelli
 

Kargocu ile anlaşamadı, arkadaşlarıyla ortalığı birbirine kattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum