evde masajmasaj istanbul

Kargo çalışanı düştüğü asansör boşluğunda hayatını kaybetti

Düzce'de öğlen saatlerinde meydana gelen olayda Konuralp Mahallesi Şekerpınar mevki'inde bulunan siteye kargo dağıtmak için dışarı giden Ümit Ceyla (36), sitede oturan bir kişiye kargosunu teslim ettikten sonra asansör ile 2.

Kargo çalışanı düştüğü asansör boşluğunda hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 17:23

Düzce'de öğlen saatlerinde meydana gelen olayda Konuralp Mahallesi Şekerpınar mevki'inde bulunan siteye kargo dağıtmak için dışarı giden Ümit Ceyla (36), sitede oturan bir kişiye kargosunu teslim ettikten sonra asansör ile 2. kattan inmek istedi. Asansörün kapısını açan Ümit Ceylan, asansörün geldiğini düşünerek kabine girince boşluğa düşerek zemine çakıldı. Olayın gerisinde gelen sesler üzerine apartman sakinleri polis ve sağlık durumu ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık durumu ekipleri yaptıkları kontrolde Ümit Ceylan'ın hayatını kaybettiğini belirlediler.

Site sakini Davut Okumuş; “Apartmanda oturanlar kargocunun geldiğini oysa asansörden çıkmadığını söylediler. O sırada gürültüde geldi. Bende anında asansörün olduğu yere gittim ve cep telefonumun ışığıyla asansör boşluğuna baktığımda yerde yatıyordu dost” dedi. Durum uygun yapılan incelemenin gerisinde genç adamın cesedi otopsisi yapılmak üzere Düzce Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Selçuk Akyol – Enes Bektaş

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum