Kardan araba yaptı satışa çıkardı: Arayanlar var haberi

Kardan araba yaptı satışa çıkardı: Arayanlar var, Gündem Haberleri.

Kardan araba yaptı satışa çıkardı: Arayanlar var haberi
Editör: 15Haber
27 Ocak 2022 - 14:01
Kardan araba yaptı satışa çıkardı: Arayanlar var, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Bayrampaşa ’da 13 yıldır galericilik yapan Emre Esenlikçi, arkadaşlarıyla kar yağışı sonrası iş yerlerinin önünde yer alan alanda kardan araba yapmaya karar verdi.

Kar yığınlarını toplayan Esenlikçi ve arkadaşları otomobilin farları ve tekerleri için siyah otomobil boyası kullandı.

Tekerlek kısmına ise jant kapağı takılan kardan araba bir gün süren çalışmanın arkasından bitti.

Kardan otomobili 65 bin liradan satışa çıkaran Esenlikçi ’ye Türkiye ’nin dört bir yanından telefonlar yağdı. Telefonlar susmayınca Esenlikçi, çareyi ilanı kaldırmakta buldu.

“TELEFONLARIM SÜREKLİ ÇALINCA İLANI KALDIRDIM”

Emre Esenlikçi, “Karları 5 arkadaşımla beraber meslek yerimin önüne topladık. Takriben 1 günümüzü aldı ve cümbür cemaat reel sandı. İlan vererek mizah yaptım, malum piyasada araç fiyatları da belli. İlandan daha sonra Adana ’dan, Urfa ’dan bayağı bir arayan oldu, ‘Araç satılık mı? ’ diye soruyorlar. Arabulucu nasıl yaptığımızı da sordular. Bu en ince ayrıntısına kadar düş gücü ile alakalı bir durum. Çocukluktan beri araba üzerine çalışıyorum. Arabalarla uğraşmayı seviyoruz. Bu model arabanın piyasası 100 bin lira, ben yerinde olsun diye 65 bin lira fiyat yazarak ilan verdim. Telefonlarım sürekli çalınca ilanı kaldırdım. Arabanın kardan olduğunu izah ettim lakin arabanın içinin fotoğrafını istiyorlardı. Çünkü fazla realist oldu” biçiminde konuştu. (DHA)

Kardan araba yaptı satışa çıkardı: Arayanlar var, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum