Kardan adamı dövüp kampanyayı erken bitirdiler haberi

Kardan adamı dövüp kampanyayı erken bitirdiler, Gündem Haberleri.

Kardan adamı dövüp kampanyayı erken bitirdiler haberi
Editör: 15Haber
28 Ocak 2022 - 20:24
Kardan adamı dövüp kampanyayı erken bitirdiler, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, dün akşam saatlerinde Denizli'nin Pamukkale ilçesi Fatih Mahallesi Fevzi Anlamak Bulvarı'nda etkinlik bildiren San Mobilya isimli meslek uygun meydana geldi. Son 10 yılın en yoğun kar yağışının yaşandığı Denizli'de, büyük kasaba merkezinde de kalındığı 15 santimetreyi bulan kar sebebiyle bir kampanya düzenleyen mağaza, bu sayede satışlarını artırmayı hedefledi. İş yerinin önüne büyük bir kardan adam yapan firma yetkilileri, sosyal medyadan da kardan adam eriyinceye kadar bütün ürünlerde indirim yapılacağını bildiri etti.

Kardan adam ayakta kaldığı sürece devam edecek olan kampanya, kimliği belirsiz 3 genç kadar sabote edildi. Akşam saatlerinde meslek yerinin önünden geçerek tekme tokat saldırdıkları kardan adamı deviren gençler, kardan adamın kopan başını da yanlarına alıp götürdü. Sabahtan mağazayı başlatmak için geldiklerinde kardan adamın devrildiğini görebilen işletmeci, güvenlik kamerasını isleyip bunu gençlerin yaptığını görünce daha da üzüldü.

Uzun yıllar sonradan şehir halkı merkezinde de her yeri kaplayan kar sebebiyle ulaşımda yaşanan aksamaların kendilerini de negatif etkilediğini gösteren mağaza müdürü Kemal Diliballı, “Denizli'ye uzun yıllar sonradan bu kadar fazla kar yağınca biz de bir kampanya yapalım istedik. Bu kampanya için mağazamızın önüne kardan adam yaptık. Kardan adam eriyinceye dek ürünlerimizde yüzde 20 indirim yapacağımızı duyurduk. Bu karda kışta ahali araçlarıyla olamasa zeka yürüye yürüye gelerek kampanyamıza katıldılar. Kampanya çok da güzel devam ediyordu. Lain dün akşam 21.00 sıralarında, kimsenin günahını edinmek istemiyorum fakat gelip kardan adamımızı yıktılar. Kafasını koparmışlar, çok üzüldük” dedi.

Hüseyin Yılmaz

Kardan adamı dövüp kampanyayı erken bitirdiler, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum