Karda mahsur kalan yolcular, valizlerini alıp geri dönmeye çalıştı haberi

Karda mahsur kalan yolcular, valizlerini alıp geri dönmeye çalıştı, Gündem Haberleri.

Karda mahsur kalan yolcular, valizlerini alıp geri dönmeye çalıştı haberi
Editör: 15Haber
24 Ocak 2022 - 04:44
Karda mahsur kalan yolcular, valizlerini alıp geri dönmeye çalıştı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yoğun kar yağışı ile birlikte Türkiye ’nin en kayda değer karayolu geçişi olan Bolu Dağı trafiğe kapandı. TEM Otoyolu ve D-100 Karayol ’undan ileri gitmek olası olmayınca özellikle yolcu otobüsleri ve tırlar Kaynaşlı ’da beklemeye başladı.

Karayolu kenarına çekilen otobüslerde yer alan yüzlerce yolcu, yolun açılmasını beklerken, otobüslerde sıkılan bazı yolcular, otobüslerden inerek yürümeye başladı. D-100 Karayolu üzerinde yürüyen yolcular hem kar yağışının tadını çıkarttılar keza de vakit geçirmeye çalıştılar.

VALİZİNİ ALIP GİTMEYE ÇALIŞAN YOLCULAR OLDU

Yolların açılmasından umudunu kesen bazı yolcular ise otobüslerden valizlerini alarak, karayolunda İstanbul istikametine gitmeye çalıştı. Gelen otobüslere binmek için polis ekiplerinden destek isteyen vatandaşlar, kar aşağıda ummak zorunda kaldı.

Yolda mahsur kalan vatandaşlar, uzun zamandır yollarda olduklarını belirterek, yolların açılmasını beklediklerini söylediler. Durumlarının belirsiz olduğu için beklemeye devam edeceklerini dile getiren vatandaşlar, pandemi nedeniyle tesislere de giremediklerini ifade ettiler.

Bir Takım araç sürücüleri ise trafik ekipleri göre Düzce istikametine geri çevrildi. (İHA)

Karda mahsur kalan yolcular, valizlerini alıp geri dönmeye çalıştı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum