Karda mahsur kalan ambulansı köylüler traktörle çekerek yaralıya ulaştırdı

Karda mahsur kalan ambulansı köylüler traktörle çekerek yaralıya ulaştırdı, Kar yağışı nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden bir şoför aracı ile şarampole yuvarlanarak takla atarken, kazaya müdahale için gelen ambulans, köylülerin yardımı ile yaralıya ulaştı.

Karda mahsur kalan ambulansı köylüler traktörle çekerek yaralıya ulaştırdı
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 13:46
Karda mahsur kalan ambulansı köylüler traktörle çekerek yaralıya ulaştırdı,

Kar yağışı nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden bir şoför aracı ile şarampole yuvarlanarak takla atarken, kazaya müdahale için gelen ambulans, köylülerin yardımı ile yaralıya ulaştı. O anlar sosyal ağ hesaplarından anbean yayınlandı.

Saimbeyli'de kaza mahalline hareket eden 112 sağlık durumu ekipleri, karlı yolda baskı anlar yaşadı. 112 sağlık durumu ekiplerinin yardımına traktörleri ile çiftçiler koştu. Traktörün çektiği ambulans yaralıya ulaşmayı başarırken, o anlar sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Beril Solmuşgül
 

Karda mahsur kalan ambulansı köylüler traktörle çekerek yaralıya ulaştırdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum