Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na ziyaret, Gündem Haberleri.

Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na ziyaret
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 20:27
Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na ziyaret, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Saadet Partisi Genel Başkanı Esas Karamollaoğlu, bu ayın sonunda düzenlenecek Liderler Zirvesi öncesinde parti liderleriyle görüşmelerini sürdürüyor.

Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ’a geçtiğimiz gün yaptığı ziyaretin arkasından bugün de CHP Genel Merkezi ’nde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ’nu ziyaret etti.

“FİKİR ALIŞVERİŞİNDE ÜSTÜNLÜK VAR”

Saadet Partisi lideri Esas Karamollaoğlu, katıldığı bir canlı yayında bu hafta “altılı masa”daki bütün liderlerle görüşeceğini açıklamıştı. Seçimlere giderken altı parti temsilcisi ile çalışmalarının devam edeceğini kaydeden Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullanmıştı;

*Ben bu yapılan açıklamalardan dolayı, moral bozukluğuna uğramış değilim, önümüzdeki hafta bitmiş arkadaşlarımız ile özellikle de altılı masadaki bütün parti liderleri ile bir görüşme yapacağım tekrar.

*Bazı konuları kendilerine aktaracağım. Şahsen ziyaret edeceğim. Zaten altılı masa olarak yapacağımız görüşme ay sonuna dürüst gerçekleşecek. Us alışverişinde menfaat var. Mutlaka bir ziyaretim olacak.

*Böyle bir görüşmeyi yapmayı açlık ediyordum. Tevafuk oldu bu açıklamalarla. Bu görüşmede de menfaat var. zaman zaman yapıyoruz da.

*Ara Sıra açıklamada bulunuyoruz, ara sıra bulunmuyoruz. Kimseye bir şey söylemedim. Onların da zamanının benim zamanıma eşit düşmesi gerekli. Bir hafta içinde bütün bu ziyaretlerimi mümkünse tamamlamak istiyorum.

“ALTILI MASA KARARLI BİR ŞEKİLDE YOLUNA DEVAM EDİYOR”

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, partisinin Genel İdare Kurulu toplantısında altılı masayla ilgili şu açıklamada bulunmuştu:

“6 ’lı masa kurulmasın diye binbir türlü plan yaptılar, masa kurulduktan daha sonra yine akla hayale gelmedik iftiralar attılar. Seçim kanununu değiştirdiler, baktılar ancak tekrar olmadı… 6 ’lı masa topluma umut oldukça ve insanımızın güvenini kazandıkça; derhal de senaryosu epey kötü olan, figüranlarının da epey kötü performans sergilediği yeni oyunları gösterime aldılar. Ne yaparlarsa yapsınlar, biz, boşboğaz-yersiz ve ne insanımıza ne de ülkemize hiçbir faydası olmayan tartışmalardan uzak duracak; reel gündemimize odaklanacağız. Bu masa uzlaşı, normalleşme, sağduyu ve istişarenin masasıdır. 6 ’lı masa istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor.”

Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na ziyaret, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum