Karamollaoğlu'ndan 'Altılı Masa' mesajı

Karamollaoğlu'ndan 'Altılı Masa' mesajı, Gündem Haberleri.

Karamollaoğlu'ndan 'Altılı Masa' mesajı
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 19:11
Karamollaoğlu'ndan 'Altılı Masa' mesajı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Saadet Partisi Genel Başkanı Esas Karamollaoğlu, partisinin 8. Herzamanki İlçe Kongresi ’nde konuşma yaptı.

Geçmişte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının “Bir ülkenin yönetimiyle ilgili prensipleri” ile ilgili sözlerini hatırlatan Karamollaoğlu, “Bugün söyledikleriyle ne dek çeliştiğini görelim. İnsanlar bu kadar çelişkinin içine girerlerse pusulayı kaybetmiş demektir. Ülkeyi yönetemezler. Prensipleri kalmamış. Bir tane hedefleri var. Ne pahasına olursa olsun iktidarda kalabilmek. Milletin huzur, refah içinde olması, bu ülkenin problemlerini çözmesi, dünyaya örnek bir uygarlık yapı etmesi bu arkadaşlarımızın gündeminde değil. Sadece düşmanlaştırarak kendilerinin oylarını artırma gibi bir politikaları var öyle. Bunun için bilhassa Sayın Cumhurbaşkanına, bundan 10-15 sene önce söylediklerini bir kere daha dinlemelerini rica ediyorum. O vakit şayet uyanırlar” ifadelerini kullandı.

“BİZ FARKLIYIZ”

“Biz farklıyız” diye aralıksız Karamollaoğlu, “Biz 50 yıldır fazla sağlam, fazla idealist prensiplere sahibiz. O gün ne düşünüyorsak, bugün benzer şeyleri düşünüyor, aynı ideallerle hareket ediyoruz. Fedakarlık gerçekleştirmek bizim en büyük özelliğimiz” dedi.

ALTILI MASAYA KARŞI ÇIKANLARA TEPKİ GÖSTERDİ: HADİ ORADAN IKI YÜZLÜ!

Altılı Masa görüşmeleriyle ilgili açıklamalarını sürdüren Karamollaoğlu, “Bugün ara sıra arkadaşlarımız çıkıyor, ‘Bu CHP ile ne işiniz var, bu altılı masada ne işiniz var, Erbakan öğretmen hayatta olsaydı sizi lanetlerdi ’ diyor. Hadi oradan kalpazan! Nasıl görmüyorsun sen böyle bir gerçeği. Biz prensiplerimizden imtiyaz vermeyiz. Uzlaşmayı da biliriz. Her iş adım adım gerçekleşir” biçiminde konuştu.

“KOLLARI SIVAYACAĞIZ”

İktidara karşın eleştirilerde bulunan Karamollaoğlu, “Hemen biz, uçak inip kalkmayan hava alanları yapı ediyoruz. Gerçekten Allah ’tan korkmak icap eder. Yap-işlet-devret modeliyle pek hava alanları inşa etmişiz fakat, haftada bir uçak inip kalkıyor. Oranın parası her gün yüzlerce uçağın inip kalkmasını gerektiriyor. en düşük senede 1 milyon insanın taşınmasını gerektiriyor lakin öyle bir yolcu kapasitesi değil. Memleket meselelerine bu değin bigane kalınarak problemleri düzeltemeyiz. Allah nasip eder de bize bir yetki verildiğinde, o vakit biz Türkiye ’de ülkemizi ayağa kaldıracak, üretime dayalı neye ihtiyacımız varsa onun için kolları sıvayacağız” ifadelerine yer verdi.

Karamollaoğlu'ndan 'Altılı Masa' mesajı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Karamollaoğlu'ndan 'Altılı Masa' mesajı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum