Karaman 'da tartıştığı eski erkek arkadaşını silahla vuran kadın tutuklandı

Karaman ’da tartıştığı eski erkek arkadaşını silahla vuran kadın tutuklandı, Polis, olaydan sonradan kaçarak kayıplara karışan Cansu A'yı 1 gün sonra yakaladı.

Karaman 'da tartıştığı eski erkek arkadaşını silahla vuran kadın tutuklandı
Editör: 15Haber
18 Kasım 2021 - 08:09
Karaman ’da tartıştığı eski erkek arkadaşını silahla vuran kadın tutuklandı,

Polis, olaydan sonradan kaçarak kayıplara karışan Cansu A'yı 1 gün sonra yakaladı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Cansu A, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde afiyet kontrolünden geçirildikten daha sonra adliyeye sevk edildi. Cansu A, adliyeye getirilişi sırasında gazetecilerin 'Neden vurdunuz' sorusuna; "Kimsenin namusu apaçık yok. Benim adımı ağzına alırken sürükleyici alsın" diye cevap verdi. Mahkemece tutuklanan Cansu A, Karaman M Tipi Kapalı Cezaevine kondu.

Olay, 16 Kasım akşamı saat 22.40 sıralarında Zembilli Ali Efendi Mahallesinde yaşandı. İddiaya tarafından, konuşmak için 714 Sokak'ta buluşan İsmail Ö. (31) ile Cansu A, arasında kavga çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üstüne Cansu A. yanına yer alan tabancayla İsmail Ö'yü bacağından vurarak olay yerinden kaçtı. Yaralı Var İsmail Ö, ise ambulansla kaldırıldığı Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştı.

Ali Rıza Dağlı
 

Karaman ’da tartıştığı eski erkek arkadaşını silahla vuran kadın tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum