Karaköprü kırsalına kalıcı yatırım hizmeti

Karaköprü Belediyesi, kırsal mahalleleri geliştirmek için kalıcı yatırım hizmetleri sundu.

Karaköprü kırsalına kalıcı yatırım hizmeti
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 12:59
Karaköprü kırsalına kalıcı yatırım hizmeti, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karaköprü Belediyesi, kırsal mahalleleri geliştirmek için kalıcı yatırım hizmetleri sundu.
Karaköprü Belediyesi, kırsal mahalleleri merkezden ayırmadan hizmet vermeye devam ediyor. Karaköprü Belediyesi Köy Hizmetleri Müdürlüğü tarafından birçok mahalleye kır sakinlerinin düğün, taziye, nişan, toplantı ve misafir karşılama gibi her türlü etkinliği düzenleyebilecekleri çok amaçlı salonlar eklendi. Şahin Mahallesi'ne kalıcı yatırım olarak getirilen çok amaçlı salon ve muhtarlık evinin inşaatı tamamlandı.
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla kırsal mahallelere yol onarımı, çok amaçlı salon, suni çim saha yapımı gibi hizmetler verilmiş ve tüm mahallelerde çeşitli çalışmalar yapılmıştır.
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü'de topyekûn hizmet anlayışını benimsediklerini vurgulayarak, ihtiyaç duyulan hizmeti ilçenin her noktasına ulaştırmak için çalıştıklarını söyledi.
Baydilli, “Şahin mahallemizde vatandaşlarımıza çok amaçlı salon sözü verdik, hızla bir yer belirleyip inşaatına başladık. Neyse ki sözümüzü tuttuk ve çok amaçlı salonumuzu tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bunun gibi birçok kırsal mahalleye çok amaçlı odalar ekledik. Ayrıca transit eğitimli ve yoğun nüfuslu kırsal mahallelerimizde sentetik çim sahalar yaptık. Tüm kırsal ilçelerimizde köy içi yolların yanı sıra mezralarına da stabilize malzeme döşeyerek yolları yeniledik. Yani 86 mahalle ve 90 mezra olmak üzere 176 kırsal yerleşkemizin tamamına ulaştık ve hizmet verdik. Bundan sonra da hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.
Şahin Mahalle Muhtarı Nasrettin Kına, Karaköprü Belediyesi'nin köylerinde güzel hizmetler verdiğini belirterek, Belediye Başkanı Baydilli'ye ve köy hizmet ekiplerine vatandaşlar adına teşekkür etti. Köy Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, belirli aralıklarla kırsal mahallelerde yol onarımları, çok amaçlı salonlar ve sentetik çim sahalar sağlamaya devam ediyor.
Karaköprü kırsalına kalıcı yatırım hizmeti
Karaköprü kırsalına kalıcı yatırım hizmeti
Karaköprü kırsalına kalıcı yatırım hizmeti
Karaköprü kırsalına kalıcı yatırım hizmeti

Detaylı bir şekilde, Karaköprü kırsalına kalıcı yatırım hizmeti başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum