Karadeniz'de sular ısınıyor! ABD gemilerinin varlığı Rusya'yı çok kızdırdı: Ateşle oynuyorlar dedi

Karadeniz'de sular ısınıyor! ABD gemilerinin varlığı Rusya'yı çok kızdırdı: Ateşle oynuyorlar dedi, Karadeniz'de NATO özelinde Abd ve Rusya arasında artan gerilim giderek yükseliyor.

Karadeniz'de sular ısınıyor! ABD gemilerinin varlığı Rusya'yı çok kızdırdı: Ateşle oynuyorlar dedi
Editör: 15Haber
12 Kasım 2021 - 01:31
Karadeniz'de sular ısınıyor! ABD gemilerinin varlığı Rusya'yı çok kızdırdı: Ateşle oynuyorlar dedi,

Karadeniz'de NATO özelinde Abd ve Rusya arasında artan gerilim giderek yükseliyor. Karşılıklı açıklamalar ülkeler arası devam ediyor. Son olarak özellikle ABD savaş gemilerinin Karadeniz'deki varlığından rahatsız olan Rusya'dan sert bir açıklama geldi.

"ATEŞLE OYNUYORLAR"

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, basın mensuplarına verdiği demeçte, "Amerikan gemilerinin üslerinden binlerce mil uzakta, Karadeniz'de ne işi var? Tüm bunların seyrüsefer özgürlüğü için olduğunu söyleyen hiçbir açıklama işe yaramaz. Ateşle oynuyorlar." dedi.

"ABD OLASI SAVAŞ ALANINI İNCELİYOR"

Rusya Savunma Bakanlığı da dün "ABD olası savaş alanını inceliyor" mesajı verirken, "Rus Silahlı Kuvvetleri, sürekli izlemede kalıyor ve durumu kontrol ediyor" vurgusunu yapmıştı.

Karadeniz'de sular ısınıyor! ABD gemilerinin varlığı Rusya'yı çok kızdırdı: Ateşle oynuyorlar dedi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum