Karabük'ün yüksek kesimlerinde mevsimin ilk karı etkili oluyor , KARABÜK haberleri

Son Dakika KARABÜK haberleri: Karabük’te havaların soğumasının ardından yüksek kesimlerde kar yağışı etkili olmaya başladı.

Karabük'ün yüksek kesimlerinde mevsimin ilk karı etkili oluyor
, KARABÜK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 12:56
Karabük’ün yüksek kesimlerinde mevsimin ilk karı etkili oluyor , KARABÜK haberleri, KARABÜK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karabük’te havaların soğumasının ardından yüksek kesimlerde kar yağışı etkili olmaya başladı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından Karabük’ün yüksek kesimlerine mevsimin ilk karı yağdı. Sabah saatlerinden itibaren etki olan kar yağışı sonrası Türkiye’nin 53. kayak merkezi olan Keltepe Kayak Merkezi beyaz örtüyle kaplandı. Kentin kuş bakışı izlenebildiği 1200 metre yükseklikteki Sarı Çiçek Yaylasında da etkili olan kar yağışı doğaseverler tarafından cep telefonu ile kaydedildi.
Karabük’ün yüksek kesimlerinde mevsimin ilk karı etkili oluyor
Karabük’ün yüksek kesimlerinde mevsimin ilk karı etkili oluyor
Karabük’ün yüksek kesimlerinde mevsimin ilk karı etkili oluyor

Detaylı bir şekilde, Karabük’ün yüksek kesimlerinde mevsimin ilk karı etkili oluyor , KARABÜK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KARABÜK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum