Karabük'te bir mahalleye daha yabancı kısıtlaması getirildi

Karabük Valiliği, yabancılar için bir bölümün daha geçici koruma ve uluslararası koruma kayıtları ile adres kayıt işlemlerine kapatıldığını duyurdu.

Karabük'te bir mahalleye daha yabancı kısıtlaması getirildi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 16:44
Karabük’te bir mahalleye daha yabancı kısıtlaması getirildi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karabük Valiliği, yabancılar için bir bölümün daha geçici koruma ve uluslararası koruma kayıtları ile adres kayıt işlemlerine kapatıldığını duyurdu.
Valilikten yapılan açıklamada, "İçişleri Bakanlığı'nın talimatıyla 04.02.2022 tarihinden itibaren ülkemize giriş yapan yabancılara bazı ilçelerde kısıtlama getirildi. Bu kapsamda 100.Yıl, Kılavuz Mahallesi, Bostanbükü" Köy, Hürriyet Mahallesi, Karıt Köyü, Karıt Mücavir Mevkii, Geçici Koruma ve Uluslararası Koruma Davaları ve Adres Kayıt İşlemleri kapatılmış olup, 01.07.2022 tarihinden itibaren bu yerleşim birimlerine Bayır Mahallesi de eklenmiş olup, geçici koruma

Detaylı bir şekilde, Karabük’te bir mahalleye daha yabancı kısıtlaması getirildi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum