evde masajmasaj istanbul

Karabük merkezli 2 ilde uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama, Gündem Haberleri

Karabük merkezli 2 ilde uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama, Edinilen bilgilere tarafından, İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri Karabük merkezli iki ilde uyuşturucu satıcılarına karşın aynı zamanlı operasyon düzenledi.

Karabük merkezli 2 ilde uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 17:38
Karabük merkezli 2 ilde uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama,

Edinilen bilgilere tarafından, İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri Karabük merkezli iki ilde uyuşturucu satıcılarına karşın aynı zamanlı operasyon düzenledi. ‘Uyuşturucu madde tedarik ve ticareti' yaptıkları iddiasıyla 8 birey gözaltına alınırken operasyonda 32,96 gram uyuşturucu madde, 4 adet hap, 4 adet bong, 2 adet ruhsatsız tabanca, 73 adet tabanca fişeği ve 1 adet pala ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerinin gerisinde adliyeye sevk edilen şüphelilerden 1'i savcılık ifadesinin gerisinde serbest bırakılırken, 5 birey çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. İki belirsiz ise adli teftiş şartı ile özgürlük bırakıldı.

Rıdvan Bostancı

Karabük merkezli 2 ilde uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum