Kanser tedavisi gören öğretmeni duygulandıran ziyaret , KARABÜK haberleri

Son Dakika KARABÜK haberleri: Karabük’ün Safranbolu ilçesinde lise öğrencilerinin yaptığı sürpriz ziyaret kanser tedavisi gören öğretmenleri Nazım Kaynar’ı duygulandırdı.

Kanser tedavisi gören öğretmeni duygulandıran ziyaret
, KARABÜK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 14:11
Kanser tedavisi gören öğretmeni duygulandıran ziyaret , KARABÜK haberleri, KARABÜK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Karabük’ün Safranbolu ilçesinde lise öğrencilerinin yaptığı sürpriz ziyaret kanser tedavisi gören öğretmenleri Nazım Kaynar’ı duygulandırdı.
Safranbolu ilçesinde öğretmenlik yapan Nazım Kaynar bir süredir kanser tedavisi görüyor. Öğretmenlik yaptığı 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nde okuyan öğrenciler de, 24 Kasım Öğretmenler Gününde unutmadıkları Kaynar’ın evinin önün gelerek sürpriz yaptı. Pencereye çıkarak öğrencilerini selamlayan Kaynar, bu davranış karşısında duygulu anlar yaşadı.
O anları sosyal medyasında paylaşan Kaynar, öğrencilere ve meslektaşlarına teşekkür ettiği konuşmasında “Ben çok iyiyim, inşallah aranıza döneceğim. Hepinizi iyi yerlerde görmek istiyorum. Derslerinize güzel çalışın, öğretmenlerinizi, ailelerinizi mahcup etmeyin. Güzel günler de görüşmek üzere Allah’a emanet olun" ifadelerini kullandı.
Kanser tedavisi gören öğretmeni duygulandıran ziyaret
Kanser tedavisi gören öğretmeni duygulandıran ziyaret
Kanser tedavisi gören öğretmeni duygulandıran ziyaret

Detaylı bir şekilde, Kanser tedavisi gören öğretmeni duygulandıran ziyaret , KARABÜK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KARABÜK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum