Kanal D Dijital 'den yeni bir dizi: Konteyner Brothers 'Hurdalık' Yeni Bölüm izle

Kanal D Dijital ’den yeni bir dizi: Konteyner Brothers 'Hurdalık' Yeni Bölüm izle, Mertkan ve Serhat, bir araba hurdalığının konteynerında kendi hallerinde yaşayan iki Youtuber'dır.

Kanal D Dijital 'den yeni bir dizi: Konteyner Brothers 'Hurdalık' Yeni Bölüm izle
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 17:10
Kanal D Dijital ’den yeni bir dizi: Konteyner Brothers 'Hurdalık' Yeni Bölüm izle, Kanal D Dijital ’den yeni bir dizi: Konteyner Brothers 'Hurdalık'

Mertkan ve Serhat, bir araba hurdalığının konteynerında kendi hallerinde yaşayan iki Youtuber'dır. Fenomen olmaya çalışan kafadarlar içinde yaşadıkları konteynerda video çeker ve kurgularlar. Videolar tutmaya başlar, ilgi çeker. Kendilerini bir kaba koymaya başlayan kahramanlarımız; ünlü isimleri, oyuncuları, şarkıcıları konteynerda misafir ederler.

Serhat Dayım ve Mertkan Dayım olarak kısa sürede sevilen ikili, kendi espri dili ve tarzları ile ulusal kanaldan, portal dizilerine kadar birçok içeriği yorumlarlar.

Konteyner Brothers 'Hurdalık', çok yakında ücretsiz olarak kanald.com.tr, Kanal D uygulamaları ve Youtube kanalında.

Kanal D Dijital ’den yeni bir dizi: Konteyner Brothers 'Hurdalık' Yeni Bölüm izle, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum