Kamyonetin arkasına tutunan patenli genç, aracın altında kalıyordu , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Ankara’nın Sincan ilçesinde kapalı kasa kamyonetin arkasına takılan patenli genç, az kalsın aracın altına kalıyordu.

Kamyonetin arkasına tutunan patenli genç, aracın altında kalıyordu
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 09:17
Kamyonetin arkasına tutunan patenli genç, aracın altında kalıyordu , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ankara’nın Sincan ilçesinde kapalı kasa kamyonetin arkasına takılan patenli genç, az kalsın aracın altına kalıyordu.
Alınan bilgiye göre, Sincan Akşemsettin Mahallesi Polatlı 1 Cadde üzerinde meydana gelen olayda, patenli bir gencin kapalı kasa bir kamyonetin arkasına takılarak yolculuk yaptığı görüldü. Bu sırada dengesini kaybeden genç, az kalsın aracın altında kalıyordu. Yaşanan bu anlar arkadan gelen bir araçta bulunanlar tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Detaylı bir şekilde, Kamyonetin arkasına tutunan patenli genç, aracın altında kalıyordu , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum