Kamyonet sürücüsü dehşeti yaşadı!

Kamyonet sürücüsü dehşeti yaşadı!, Gündem Haberleri.

Kamyonet sürücüsü dehşeti yaşadı!
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 15:13
Kamyonet sürücüsü dehşeti yaşadı!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul polisi, gasp ettikleri araçla işyerlerinden hırsızlık yapan çeteye işlem düzenledi. 2 ay süren teknik ve fiziki takip sonucu şüphelilerin kimlikleri belirlendi. Belirlenen adreslere 18 Haziran Cumartesi sabaha aleyhinde eş zamanlı operasyon yapıldı. Operasyona Özel harekat polisleri de katıldı. 8 adrese yapılan operasyonda 4 birey gözaltına alındı.

Şoför kasadayken kamyoneti çaldılar

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde Esenyurt'ta şüphelilerin anahtarı üzerinde bırakılan araca binerek hareket ettirdikleri, sürücünün de aracın kasasında kaldığı görülüyor. Kısa zaman sonradan kamyoneti duran şüpheliler, kasada kalan kişiyi silah tehdidi ile aşağıda indirdikleri ve tez durum yerinden kaçtıkları görülüyor.

Gasp ettikleri araçla gittikleri bir diğer mağazada ise kapıyı kırarak içeri giren hırsızların, vitrindeki eşyaları torbalara koyduktan daha sonra hızla olay yerinden kaçtıkları görüntülere yansıyor. 17 farklı suçtan operasyon yapılan Baran Y.(20), Ömer Y.(22), Adem E.(24) Azat Z.(21) emniyetteki işlemlerinin arkasından adliyeye sevk edildi.

Kamyonet sürücüsü dehşeti yaşadı!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kamyonet sürücüsü dehşeti yaşadı! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum