Kamyonet ile hafif ticari araç çarpıştı: 4 yaralı

Kamyonet ile hafif ticari araç çarpıştı: 4 yaralı, Edinilen bilgilere kadar, Gölbaşı ilçe istikametinden Pazarcık istikametine gitmekte olan Kamber Mavi idaresindeki 02 DB 012 plakalı Toyota marka kamyonet ile aynı istikamete giden Emre Atmaca idaresindeki 44 FB 259 plakalı Ford marka.

Kamyonet ile hafif ticari araç çarpıştı: 4 yaralı
Editör: 15Haber
18 Kasım 2021 - 18:47
Kamyonet ile hafif ticari araç çarpıştı: 4 yaralı,

Edinilen bilgilere kadar, Gölbaşı ilçe istikametinden Pazarcık istikametine gitmekte olan Kamber Mavi idaresindeki 02 DB 012 plakalı Toyota marka kamyonet ile aynı istikamete giden Emre Atmaca idaresindeki 44 FB 259 plakalı Ford marka hafif ticari vasıta, Çatalağaç mevkiinde çarpıştı. Meydana gelen kazada sürücülerden Emre Atmaca ve araçta yer alan Nurcan Bahar, Ayşe Fatma Atmaca ve Bilal Atmaca yaralandı. Yaralılar durum yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan birincil müdahalenin ardındaki Gölbaşı Devlet Hastanesi ile Pazarcık Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kürşat Aktaş

Kamyonet ile hafif ticari araç çarpıştı: 4 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum