Kamera taktıran muhtarlar plaketle ödüllendirildi , YOZGAT haberleri

Son Dakika YOZGAT haberleri: Yozgat’ın Sorgun İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Dr. Alper Ekmekcioğlu, köylerine güvenlik kamerası taktıran 7 köy muhtarına plaket takdim etti.

Kamera taktıran muhtarlar plaketle ödüllendirildi
, YOZGAT haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 15:51
Kamera taktıran muhtarlar plaketle ödüllendirildi , YOZGAT haberleri, YOZGAT İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Yozgat’ın Sorgun İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Dr. Alper Ekmekcioğlu, köylerine güvenlik kamerası taktıran 7 köy muhtarına plaket takdim etti.
Ekmekcioğlu, İlçe Jandarma Komutanlığındaki etkinlikte özellikle hırsızlık olaylarında caydırıcı olması açısından güvenlik kameralarının çok önemli olduğunu vurguladı.
2022 yılı içerisinde 17 faili meçhul hırsızlık olayı olduğunu belirten Ekmekcioğlu, “Faili meçhul 17 hırsızlık olayından 13 tanesini çözüme kavuşturduk. Bu olayların çözümlenmesinde güvenlik kameralarının bize çok desteği oldu. Şu ana kadar Sorgun’a bağlı 20’den fazla belde ve köylerimize güvenlik kamerası takıldı. Kısa zamanda tüm köy ve kasabalarımıza güvenlik kamerası taktırmayı hedefliyoruz” dedi.
Kamera taktıran muhtarlar plaketle ödüllendirildi
Kamera taktıran muhtarlar plaketle ödüllendirildi

Detaylı bir şekilde, Kamera taktıran muhtarlar plaketle ödüllendirildi , YOZGAT haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. YOZGAT ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum