evde masajmasaj istanbul

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için tören düzenlendi

Milas İlçe Güvenlik Müdürlüğü bünyesinde ödev yapan polis memuru Olcay Pas, dün gece evinde rahatsızlandı.

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru için tören düzenlendi
Editör: 15Haber
05 Ekim 2021 - 15:54

Milas İlçe Güvenlik Müdürlüğü bünyesinde ödev yapan polis memuru Olcay Pas, dün gece evinde rahatsızlandı. Hastaneye kaldırılan yürek krizi geçirdiği öğrenilen ve yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayan Pas için bugün Milas İlçe Güvenlik Müdürlüğü önünde merasim düzenlendi. Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar, Garnizon Komutanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri, sivil toplum örgütü ve siyasi partilerin temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen törenin peşinde Polis Memuru Olcay Pas'ın cenazesi ikindi namazına müteakip Bodrum'un Altında Mazı Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi. Merasim esnasında polis memuru Olcay Pas'ın eşi İpek Pas gözyaşlarına egemen olamadı.

40 yaşında olan ve 2008 yılında Açık Fikirli Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde eğitimini tamamlayan Polis Memuru Olcay Pas, 2008 yılında Muğla Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda göreve başlamış, 2010 - 2012 yılları arasında Şırnak ilinde şark görevini yerine getirmiş, 2012 yılından bu güne değin ise Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapmaktaydı.

Oktay Çayırlı

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum