Kahtalı'dan Yazıhan'a çıkarma

AK Malatya Parti Milletvekili Hakan Kahtalı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kamil Biter ve partililerle birlikte Yazıhan İlçesini ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.

Kahtalı'dan Yazıhan'a çıkarma
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 11:08
Kahtalı’dan Yazıhan’a çıkarma, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: AK Malatya Parti Milletvekili Hakan Kahtalı, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kamil Biter ve partililerle birlikte Yazıhan İlçesini ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.
İlçede ilk olarak Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk'ü ziyaret eden Kahtalı, ilçede yapılan çalışmalar hakkında Başkan Öztürk'ten bilgi aldı. Kahtalı daha sonra belediyenin yapı amirleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Burada bir konuşma yapan Kahtalı, sahaya indiklerini ve meclis tatili ile ilçe ziyaretlerine devam ettiklerini kaydetti.
Yazıhan'ın önemli bir tarım merkezi olduğunu belirten Kahtalı, "Boztepe Barajı ile Yazıhan'ın değeri en az 10 kat arttı. Yazıhan kapsamlı bir tarım merkezi, üretilen ürünler tüm Türkiye'ye gidiyor ve Yazıhan önemli bir yer. sadece Malatya için değil tüm Türkiye için pandemi sürecinde özellikle tarımın değeri çok iyi anlaşıldı yoncadan hububata kadar herşey Yazıhan'da yetiştiriliyor hükümet olarak çiftçimizin her zaman yanındayız 2021'de yalnız burada çiftçilerimize 30 milyon TL. İnşallah bu desteği artırarak devam edeceğiz. Çok güzel hizmetler yaptık Allah'ın izniyle bu yıl ilçemizdeki evlerde doğalgaz yanacak TOKİ buraya 79 ev yapmış Bizim yatırımlar hızla ilerliyor Yazıhan'ın isteği ne olursa olsun tüm taleplere gecikmeden cevap vermeye çalıştık Muni büyükşehir 200 kilometreyi aşan yollar, 110 kilometreyi aşan altyapılar yaptı, bunlar önemli hizmetler. "Ah, daha da iyisini yapacağız," dedi.
Kahtalı’dan Yazıhan’a çıkarma
Kahtalı’dan Yazıhan’a çıkarma
Kahtalı’dan Yazıhan’a çıkarma
Kahtalı’dan Yazıhan’a çıkarma
Kahtalı’dan Yazıhan’a çıkarma

Detaylı bir şekilde, Kahtalı’dan Yazıhan’a çıkarma başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum